Протокол засідання круглого столу

ПЕРЕМОЗЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БАРИШІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ
засідання круглого столу представників громади ініціатора об’єднання з депутатським корпусом та головами фермерських господарств села Перемога


03 квітня 2018 року село Перемога

Головуючий – Рихлик Т.М.
Секретар – Деркач Н.Г.
Учасники :ініціатор, Гоголівський сільський голова Примак Петро Васильович;
Депутат Гоголівської сільської ради – Удод Валерій Вікторович;
Кулажинський сільський голова – Козюба Станіслав Анатолійович;
Депутат Кулажинської сільської ради – Денисенко Ігор Сергійович
Світильнянський сільський голова - Кругляк Олександр Володимирович;
Бухгалтер Світильнянської сільської ради – Коряченко Олена Миколаївна;
Русанівський сільський голова – Слизюк Володимир Іванович;
Головний бухгалтер Русанівської сільської ради – Волівецька Світлана Миколаївна;
Депутат Русанівської сільської ради – Нестроєвий Володимир Якович;
Колишній голова Русанівської сільської ради – Соловей Сергій Петрович;
Депутати Перемозької сільської ради:
- Боровик Анатолій Михайлович
- Рябоконь Надія Борисівна
- Крест’янова Інна Анатоліївна
- Бакаліна Віра Іванівна
- Деркач Наталія Григорівна
- Бишовець Леся Анатоліївна
- Христолюбська Галина Василівна
- Орел Любов Леонідівна
- Вовк Оксана Миколаївна
- Кирпенко Світлана Анатоліївна
Голови та представники ФГ:
«Березняки» - Чайло Василь Іванович
«Вікторія» - Шевчук Олексій Петрович
«Куренівка» - Мойсієнко Микола Іванович
«Фермер» - Беззубий Василь Іванович
«ЛІДЕР АГРО» - Беззубий Олександр Васильович

Деркач Н.Г. – секретар Перемозької сільської ради довела до відома присутніх коротку історичну довідку села Перемога (Ядлівка), двічі спаленого та знову відродженого козацького села, основні етапи становлення та розвитку, розбудови та господарювання.

Питання для розгляду – обговорення пропозиції Гоголівського сільського голови Броварського району Київської області щодо ініціювання добровільного об’єднання громад у Гоголівську територіальну громаду з адміністративним центром у селі Гоголів.

Слухали:
Рихлик Т.М., Перемозького сільського голову, яка довела до відома присутніх Пропозицію (лист від 14.03.2018 року вих. №243) про об’єднання територіальних громад, яка надана сільським головою села Гоголів, щодо залучення жителів села Перемога Баришівського району Київської області до Гоголівської громади.

Примака Петра Васильовича, який повідомив про обгрунтування Пропозиції щодо об’єднання, реформування місцевого самоврядування, метою якої є передача на місця функцій державних органів з надання публічних послуг населенню, що має спростити порядок надання послуг, покращити їх якість та максимально наблизити органи з надання послуг до населення. Запропонований саме такий варіант об’єднання – Плосківська , Світильнянська , Кулажинська , Русанівська сільські ради Броварського району та Перемозька сільська рада Баришівського району з урахуванням економічної доцільності та ефективності, географічних, історичних, соціально – побутових передумов формування однієї спільної об’єднаної громади, думки місцевого населення, що проживають на даній території. Довів до відома присутніх дані з соціального паспорта села Гоголів, кількість населення 5010 осіб, площа населеного пункту 9282га, розповів про розвинену інфраструктуру, яка налічує 52 підприємства, 9 фермерських господарств, про заплановані завдання соціально – економічного розвитку, та навів цифри щодо запланованого бюджету на 2018 рік у сумі 6 млн. 220тис грн. Намагаються залучити інвестиції по функціонуванню ковбасного заводу, насіннєвого підприємства та розширенню рибнопереробного цеху. Для відслідковування громадського порядку в селі Гоголів встановлено 10 камер відеоспостереження, функціонує ГО «Стріла», яке забезпечує правопорядок на території ради. Повідомив про можливість розмістити та забезпечити стабільну роботу усіх служб та установ, які б забезпечували якісне та ефективне надання послуг населенню, що вже працює на даний час реєстратор.

На усі запитання присутніх були надані відповіді.

Виступили:

Рихлик Т.М., яка надала конкретну інформацію щодо інфраструктуру села Перемога, про Програму соціально – економічного розвитку села у 2018 році та Програми затверджені на сесії ради. Ознайомила з основними розробленими Проектами: по капітальному ремонту приміщення Перемозького НВК (вартість проекту 4млн.грн.), реконструкції приміщення побуткомбінату у сільський клуб (вартість 2млн.грн.), капітальний ремонт дороги по вулиці Куренівська (вартість проекту 2млн.грн.). Доведено до відома присутніх основні капіталовкладення громади села у 2017 році, а саме - в ремонт амбулаторії 430тис.грн., ремонт приміщення Перемозького НВК 1млн.грн., ремонт пам’ятника та Обеліска Слави, поточний ремонт доріг села, встановлення в’їзних стел, профінансовано харчування дітей, одиноких громадян, виготовлено генеральний план села та проектну документацію щодо зміни меж населеного пункту Перемога, розроблено детальні плани територій, очищено систему водопостачання у Перемозькому НВК та територіальному центрі для проживання одиноких і престарілих громадян, встановлено дитячий та спортивний майданчики, облаштовано в парку алею з лавочками. Коштами голови ФГ «Фермер» Беззубого В.І. побудовано на кладовищі капличку.

На усі запитання присутніх були надані відповіді.

Соловей С.П., бувший голова Русанівської сільської ради, з пропозицією підтримати такий формат об’єднання, оскільки це питання розглядається ще з 2015 року, коли на той час були прийняті відповідні рішення. Село Перемога розташоване вздовж траси Київ – Суми – Єнакієво, так само як і Русанів, і є найбільш інвестиційно привабливим.

Кругляк О.В., Світильнянський сільський голова, який повідомив про необхідність прийняття рішення щодо об’єднання, оскільки потенційний адміністративний центр територіальної громади є село Гоголів і має найбільш розвинену інфраструктуру та найпривабливіше територіальне розташування. Наголосив, що усі громади, кандидати на об’єднання, мають земельні резерви, на використанні чого можуть належним чином поповнити свої бюджети, є намір відкрити торфове підприємство.

Слизюк В.І. – діючий Русанівський голова, повідомив про розробку проектів на території ради, а саме проекти на дороги, розроблені експертизи на дитячий садочок та сільський клуб села 1травня. Запропонував підтримати Пропозицію щодо об’єднання.

Козюба С.А., Кулажинський сільський голова, наголосив, що громада села Кулаженці отримувала кілька пропозицій щодо об’єднання, а саме від Димерки та Гоголіва, проте виходячи з географічного положення села, більш ефективного транспортного сполучення, перевага жителями громади була надана пропозиції Гоголівського сільського голови. Кулаженська сільська рада має 350 жителів, вдало реалізує заплановані проекти, на разі є 2 по ремонту доріг. Пропонує прийняти відповідну Пропозицію об’єднання.

Були надані присутніми відповіді на поставлені питання, а саме :
- Беззубому В.І., голові ФГ «Фермер», щодо доходів сільських рад;
- Чайло В.І., голові ФГ «Березняки», щодо ПДФО.

Вирішили:
продовжити обговорення Пропозиції Гоголівського сільського голови щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад: Плосківська сільська рада (с. Плоске, 1травня) , Світильнянська сільська рада(с. Світильня, с. Гребельки), Кулажинська сільська рада, Русанівська сільська рада (с. Русанів, 1 травня) у Гоголівську територіальну громаду Броварського району Київської області з адміністративним центром у селі Гоголів, на громадському слуханні жителів села Перемога. Відбудеться громадське слухання о 15год. 11 квітня 2018 року в с. Перемога у приміщенні Перемозького НВК, вулиця Старокиївська, 8.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
DataregRes
Здравствуйте.

Хочу рассказать вам о из статьи вы узнаете, как заработать деньги в интернете новичку, реален ли заработок в сети без вложений и обмана, какие сайты для заработка самые лучшие рецензия на статью по юриспруденции пример в условиях кризиса многие подыскивают вариант дополнительного дохода. Интернет стал реальной возможностью зарабатывать деньги, не выходя из дома. Размещение видеороликов на Ютубе приносит не только популярность, но и позволяет зарабатывать деньги на просмотрах.

  • Нравится
  • 0
Добавить комментарий