Рішення сесії

У К Р А Ї Н А
ПЕРЕМОЗЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БАРИШІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я № 208-20-07

Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення
з питань добровільного об’єднання територіальних громад

с. Перемога 03 квітня 2018 року

З метою врегулювання процедури проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад, керуючись ч. 4 ст. 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», селищна рада
сільська рада вирішила:

1. Затвердити Порядок проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад, що додається.


Сільський голова Т.М. РихликЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Перемозької сільської ради
від 03 квітня 2018 року № 208-20-07


Порядок
проведення громадського обговорення
з питань добровільного об’єднання територіальних громад

1. Цей Порядок визначає вимоги, організацію і процедуру проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (далі – громадське обговорення).
2. Громадське обговорення проводиться у формі громадського слухання, зборів громадян, інші форми консультації з громадськістю (конференція, форум, засідання за круглим столом, збори, зустрічі). Під час громадського обговорення може проводитися одне або більше громадських слухань.
3. Ініціює проведення громадського слухання Перемозький сільський голова.
4. Рішення про проведення громадського слухання повинне містити інформацію про:
- питання, що виносяться на слухання (порядок денний);
- цільову аудиторію (жителів окремого населеного пункту чи громада в цілому);
- дату та час проведення;
- місце проведення;
- осіб, відповідальних за проведення громадського слухання;
- строк та спосіб оприлюднення рішення про проведення громадського слухання.
5. Рішення про проведення громадського слухання оприлюднюється шляхом розміщення на інформаційних стендах чи у інший спосіб, встановлений таким рішенням, не пізніше ніж за три дні до проведення громадського слухання. Додатково можуть вживатися інші заходи для інформування цільової аудиторії, у тому числі в день проведення громадського слухання.
6. Участь у громадському слуханні є добровільною. Ніхто не може бути примушений до участі чи неучасті у громадському слуханні. Громадське слухання є повноважними незалежно від кількості його учасників.
7. До початку громадського слухання особа, відповідальна за його проведення, проводить реєстрацію учасників. Підставою для реєстрації є документ, який посвідчує особу та дає можливість встановити вік та місце проживання учасника громадського слухання.
8. Право голосу на громадському слуханні мають дієздатні громадяни України, яким на день його проведення виповнилося 18 років та які проживають у межах відповідного населеного пункту чи територіальної громади. Рішення громадського слухання приймається шляхом рівного, особистого, вільного та відкритого голосування більшістю голосів присутніх.
9. Перемозький сільський голова чи особа, відповідальна за проведення громадського слухання, відкриває громадське слухання, інформує про питання для обговорення, організовує вибори головуючого на громадському слуханні та секретаря громадського слухання. Головуючий та секретар обираються з числа учасників громадського слухання, що мають право голосу. Головуючий керує ходом проведення громадського слухання, забезпечує додержання порядку та послідовності розгляду питань. Секретар здійснює підрахунок голосів та веде протокол громадського слухання.
10. Головуючий протягом двох робочих днів з дня проведення громадського слухання подає Перемозькому сільському голові підписаний протокол громадського слухання, у якому зазначаються:
- дата та місце проведення громадського слухання;
- імена головуючого та секретаря;
- кількість та імена учасників (загалом та з правом голосу);
- питання, що виносилися на слухання;
- узагальнений зміст виступів осіб, що взяли участь в обговоренні;
- результати голосування;
- рішення, прийняте за результатами слухання.

Секретар Перемозької сільської ради Н.Г. Деркачскачать dle 10.5фильмы бесплатно
Добавить комментарий