День села

ЯК ЖИВЕШ, ГРОМАДО?
Із піснями й короваєм
Перемозька свята земля,
ти – наша мати, наша доля…
Славній Перемозі – 656 років. Традиційно День села відзначаємо на храмове свято – Різдво Пресвятої Богородиці. Багато чого змінилося за цей час, та, як і колись, невтомні трударі вирощують врожаї, батьки виховують дітей, а молодь дбає про їхню гідну старість. У хвилюючій розповіді ведучих заходу Аліни Ярош та Максима Макаренка ожили найважливіші фрагменти історії Ядлівки-Перемоги, двічі спаленого вщент, проте відновленого, відбудованого й розквітлого села. Із глибокою вдячністю згадали односельців, які захищали рідну землю в роки Другої світової війни, героїчних працівників тилу, воїнів-інтернаціоналістів. Коли мова йде про любов до рідного краю, не можна забути про великий подвиг його захисників, котрий служитиме невичерпним джерелом патріотизму. Під музичний супровід учні Перемозького НВК поклали квіти до обеліска Слави та пам’ятника полеглим воїнам.
Як і годиться, перші вітання лунали від сільського голови Тетяни Рихлик та настоятеля церкви Різдва Пресвятої Богородиці протоієрея Олександра Ярмольчика, які побажали односельцям міцного здоров’я, родинного щастя та благополуччя, а селу – подальшого розвитку.
Щиро й по-материнськи зворушливо поздоровила сільський голова молодих мам і наймолодших жителів села зі святом. Адже, у Перемогу від Пречистої до Пречистої лелеки завітали 8 разів і принесли щасливим батькам 5 дівчаток і 3 хлопчиків.
Ушановуючи зв'язок поколінь, отримали привітання найстарші та найповажніші жителі села – Григорій Іларіонович Красножон (виповнилося 98 років), Олександра Іларіонівна Пономаренко (95 років), Вікторія Андріївна Рихлик, Тетяна Лук’янівна Дзус і Надія Савівна Бишовець (90 літ).
Отримали подарунки й сімейні пари, які в мирі та злагоді, любові й взаєморозумінні прожили разом більше півстоліття, виховавши дітей, дочекавшись онуків та правнуків. Це – Ольга Федорівна і Микола Іванович Галатенки, Віра Миколаївна і Степан Захарович Калюжні, Галина Василівна і Григорій Іванович Сав’юк, Тетяна Сакіївна і Борис Семенович Опанащенки, Катерина Дементіївна і Степан Панасович Рябоконі, Параска Леонтіївна і Григорій Петрович Солов’ї, Тетяна Прокопівна і Леонід Миколайович Нечипоренки, Надія Федорівна і Михайло Кирилович Дзюбенки.
Односельцям та гостям села піднесений настрій створили виступи аматорського ансамблю «Ядлівчанка», молодої солістки Марії Крест’янової, жіночого тріо у складі Галини Володимирівни Горбань, Світлани Миколаївни Мойсієнко та Галини Петрівни Горбань. Музичною композицією й таночком поздоровили присутніх зі святом наймолодші учасники концерту – учні навчально-виховного комплексу.
Вшанували й працівників Перемозького НВК і стаціонарного відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких та непрацездатних людей похилого віку Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування, медиків… Голові ФГ «Фермер» за благодійну діяльність вручили орден Української Православної Церкви святителя Миколая Чудотворця.
Насиченою та різноманітною була програма свята. Глядачі гучно аплодували не тільки місцевим аматорам, а й учасникам художньої самодіяльності районного будинку культури. Після урочистостей односельчани й гості смакували запашним короваєм й ароматною кашею. А сприяли організації заходу фермери М.І.Мойсієнко, В.І.Беззубий, В.І.Чайло, підприємці Ю.А.Іванов, В.М.Свириденко, І.С.Коваль, Т.М.Турчина, А.В.Бишовець, Ю.В.Киреєв, А.О.Мельничук, М.О.Макаренко, В.М.Дудка, С.А.Шапран, а також – ПП «Бухта Удачі».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Добавить комментарий